tisktisk

Akce - Memoriál JUDr. Jiřího Čižinského 17.12.2018

zpět do rubriky

7. ročník Memoriálu JUDr. Jiřího Čižinského

Dne 17. 12. 2018 se konal tradiční vánoční turnaj DTJ Sparta Kladno, pořádaný na památku dlouholetého předsedy oddílu jako 7. ročník Memoriálu JUDr. Jiřího Čižinského. Turnaje se zúčastnilo celkem 13 hráčů – 12 členů oddílu a 1 host.

Účastníci byli rozdělení do dvou skupin. Výsledky skupin byly následující:

Skupina 1: 1. Z. Čižinský 6 - 0, 2. Vysoudil 5 - 1, 3. Lengál 3 - 3, 4. Kunc 2 - 4, 5. P. Janeček 2 - 4, 6. Tihan 2 - 4, 7. D. Čižinský 1 - 5

Skupina 2: 1. D. Vojna 5 -0, 2. P. Vojna 4 - 1, 3. Fořt 3 - 2, 4. Bruckner 2 - 3, 5. Kadlec 1 - 4, 6. S. Vojna 0 - 5

Finále: D. Vojna - Z. Čižinský 3:2

Turnaj trval více než 3 hodiny. Zápasy ve skupinách se hrály jen na 2 vyhrané sety. Ve skupině A byl suverénní Z. Čižinský, který neztratil ani set. Další pořadí bylo velmi vyrovnané. O 4. až 6. místu musel rozhodnout poměr setů. Do skupiny B los poslal celou rodina Vojnů!. Skupinu vyhrál nejmladší Vojna – host z TSM Kladno Dan. Pak se hrály zápasy o umístění. V semifinále Zdeněk Čižinský porazil Pavla Vojnu a Dan Vojna Tomáše Vysoudila. V dramatickém utkání o 3. místo zvítězil těsně Tomáš Vysoudil. Finále rozehrál lépe Dan Vojna, ale Zdeněk Čižinský vyrovnal stav setů na 2:2. Nástup do 5. setu ale lépe vyšel Danovi a zápas dovedl do vítězného konce.

Velké poděkování patří Ivu Lengálovi za obstarání pěkných cen pro všechny účastníky. Zajímavý kousek se povedl Tomáši Vysoudilovi. Při jednom ze zápasů dal takovou smeč, že trefil jeden z vypínačů a zhasnul světlo v sále! Fotky z turnaje si můžete prohlédnout zde.